Sdílet

Tweet

Tipy & Triky do začátku hraní

Pojmenování základny

Pokud nejsme spokojeni s pojmenováním své základny, máme tu možnost jej změnit. V hlavním menu (Management), jenž najdeme hned vedle herního jména, můžeme snadno základnu přejmenovat. Tato změna však stojí 2500 vesmírných peněz.

Suroviny

Tak jak je v podobných hrách zvykem, máme k dispozici tři suroviny – Titanium, Silikon a energii. Titanium a Silikon jsou základními prvky ke stavbě a vylepšování modulů. Energii pro změnu využijeme pro konstrukci svých bojových jednotek. Produkce výroby těchto surovin lze ovlivnit vlivem podpůrných center a veřejných budov. Pokud se rafinérie nachází v jejich vlivu, jejich produkce stoupá.

Moduly

Ke stavbě jakéhokoliv modulu se využívá Titanium a Silikon. V případě, že těchto surovin nemáme dostatek, či se nám nechce čekat na dokončení modulu, máme možnost použít vesmírné peníze. Moduly dělíme na podpůrné, těžařské a obranné.

Vesmírné peníze

Vesmírné peníze plní ve hře úlohu prémiové měny, za níž si můžeme pořizovat výhody oproti ostatním hráčům. V malém množství je lze získat za splnění některých úkolů, avšak ve větší míře si je budeme muset případně koupit za reálné peníze. Platby lze provádět pomocí sms zprávy, kreditní kartou, bankovním převodem, pomocí služeb Skrill, Paypal a Paysafecard.

Aliance

V nebezpečných hlubinách vesmíru je být součástí silné aliance přímo nutností. Není tedy záhodno dlouho otálet a k nějaké se přidat. Na výběr máme dvě možnosti. Jako první tu je varianta si založit vlastní alianci. Toho jednoduše dosáhneme kliknutím na kolonku Alliance. Do otevřeného okna posléze stačí vepsat jméno aliance a její popis. Vytvoření vlastní aliance stojí 375 vesmírných peněz. Druhou možností je se přidat k existující alianci. K tomu potřebujeme pozvání jejího správce. Toho můžeme kontaktovat zprávou přes žebříček aliancí.

Změna frakce

Na začátku hraní si musíme zvolit jednu ze tří frakcí, které vzájemně nemají zrovna přátelské vztahy. Pokud nám práce pro Servana inc., Lucky star systém či Protosyn nevyhovuje, máme možnost kdykoliv změnit frakci. V hlavním menu se hned vedle loga současné frakce nabízí tlačítko Change. Po jeho stisknutí je nám nabídnuta možnost přestupu do jiné frakce. Přestupem automaticky zaniká i naše členství v současné alianci.